Fabrika Kesim Sökümü

2011 yılından beri İzmir’de hizmet vermeye devam eden Özlü Metal, hurda alım satım hizmetleri kapsamında fabrika kesim sökümü alanında da hizmet vermektedir. Her zaman üstün kalite ile hizmet vermeyi görev bilmiş firmamız, fabrika kesim sökümü, fabrika hurdası alım satımı hizmetini de en iyi fiyat ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Fabrika kesim sökümü uygulamasına ihtiyacınız varsa Özlü Metal sizin için en doğru seçenek olabilir. Tüm işlerimizde, alanında uzman elemanlarımız ve son teknoloji ekipmanlarımız ile sorunsuz bir deneyim sunuyoruz.

Siz de fabrika kesim sökümü alanında hizmet almaya ihtiyaç duyuyorsanız Bornova’da bulunan adresimize gelebilir, e-posta veya telefon aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz her türlü sorunuzu çözüme kavuşturacaktır.

Fabrika Kesim Sökümü Hizmeti

Uzun yıllar kullanılan fabrikalar, bir süre sonra artık kullanılamaz hale gelmektedir. Çalıştırılması tehlikeli hale gelen bu fabrikalarda üretim durdurulmakta ve nihayetinde fabrikanın yıkım emri verilmektedir. Bu fabrikalar her ne kadar kullanılamaz durumda olsa da, içlerinde hurda olarak değerlendirilebilecek malzemeler bulunmaktadır. Özlü Metal olarak demir, çelik veya alüminyum gibi materyallerden yapılmış malzemeleri, kazanları, eski iş makineleri, kapılar ve çatı malzemeleri gibi çeşitli hurdalarınızın kesim ve sökümünü yapmaktayız. Fabrikanızdaki hangi eşyaların hurda olarak değerlendirilebileceğini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz size her konuda yardımcı olacaktır.

Ömrünü tamamlamış olan fabrikalarınızın kesim ve söküm işlemleri, son teknoloji ekipmanlar ile güvenle yapılmakta ve kısa sürede bitirilmektedir. Fabrika kesim sökümü hizmeti sırasında her daim iş güvenliğine öncelik vermekteyiz. Tehlikeli atıklar haricindeki tüm atıklarınızın hurda olarak alınması ve tahliye edilmesi konusunda bize güvenebilirsiniz.