Otel Sökümü

Özlü Metal, hurda alım satım hizmetleri kapsamında otel sökümü hizmetini de siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. 2011 yılından beri üstün kalite ve müşteri memnuniyeti garantisi ile hizmet veren firmamız, otel söküm, otel hurdası alım işlemlerinde de en iyi fiyatı vermektedir. İzmir ilinde otel sökümü hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız Özlü Metal, uzman ekibi ile size yardımcı olabilir. Otel sökümü işlemlerinde son teknoloji ekipmanlar kullanılmakta ve tüm işlemleri alanında uzman elemanlarımız yapmaktadır.

Otel Sökümü Hizmeti

Oteller, genellikle sezon sonlarında yeni sezona hazırlanmak amacıyla bakıma girmektedirler. Otellerin hizmet kalitesini arttırmak için yaptırdıkları bakıma, tamirat ve klima gibi otel eşyalarının yenilenmesi de girmektedir. Özellikle mutfak eşyalarının sıklıkla yenilenmesi gerekmektedir. Otellerde yenileri ile değiştirilecek olan eşyalar, aslında oldukça değerlidir. Bu yüzden çöpe atılması yerine hurda olarak değerlendirilmesi daha iyi olacaktır.

Otel sökümü hizmeti, otellerin yenilenmesi sırasında ortaya çıkan hurdaların sökülmesini kapsar. Firmamız, otel sökümü hizmeti kapsamında otellerdeki hurdaları sökmekte ve tahliye etmektedir. Sahip olduğumuz teknolojik ekipman ile hurdalarınızı herhangi bir hasara yol açmadan söküyor ve alımını yapıyoruz. Tahliye edilen hurdalar daha sonra geri dönüşüm kapsamına alınmaktadır.

Otel sökümü hizmeti, otel içinde yer alan kalorifer kazanlarının sökümü ve alımı konusunu da kapsamaktadır. Eskiyen ve artık kullanılmaması gereken kalorifer kazanlarınızı, oldukça dikkatli bir şekilde otelden çıkartıyoruz. Aynı şekilde kalorifer peteklerinin de sökümünü ve tahliyesini otel sökümü hizmeti içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Siz de otel sökümü hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız Bornova’da bulunan adresimize gelebilir, e-posta veya telefon ile bize ulaşabilirsiniz.